Łódź zaprasza na 2. Bieg Grohmana. Sprawdź się na milę!

  • Biegająca Polska i Świat

2. Bieg Grohmana odbędzie się 25 sierpnia w ramach 8. Biegu Fabrykanta. Po ubiegłorocznym debiucie impreza rozgrywana na dystansie mili zebrała wiele pozytywnych opinii zarówno wśród amatorów jak i zawodowych biegaczy. W tym roku rywalizacja odbywać się będzie na nowej, szybszej trasie – zapowiadają organizatorzy w komunikacie prasowym.

W tegorocznym Biegu Grohmana liczba uczestników została zwiększona do 150. Dodatkowo impreza będzie miała charakter dobroczynny, wpisowe w wysokości 20 zł zostanie podwojone przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną i przekazane na cel charytatywny.

– Zaczęliśmy organizować bieg z okazji 20-lecia ŁSSE i okazało się, że zainteresowanie rywalizację na jedną milę jest bardzo duże. Dlatego w tym roku też pobiegniemy, dodatkowo postanowiliśmy podwoić zebrane środki z opłaty startowej i przekazać je na cel charytatywny – mówi Marek Michalik Prezes Łódzkie Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Pomysłodawcą biegu Grohmana jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, a organizatorem firma inesSport.

Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie www.biegfabrykanta.pl.

Źródło: Organizator