Półmaraton w Legnicy wyjdzie na ulice miasta

Organizator Ośrodek Sportu i Rekreacji z Legnicy podał już datę legnickiego półmaratonu - 6 października 2019, zapowiadając dalsze zmiany w organizacji biegu.

Zmiany obejmą m.in. wyjście trasy biegu z Parku Miejskiego na ulice Legnicy pod hasłem "biegowe zwiedzanie Legnicy". Będą też ciekawe nowinki logistyczne i niespodzianki dla uczestników biegu, i to nie tylko dla najlepszych, a także nowa propozycja dla najmłodszych pasjonatów biegania. 

Zdecydowanie możemy powiedzieć, że załoga OSiR  Legnica przygotowuje to wydarzenie z wielka pasją. Sami biegają i wiedzą, co sprawia największą radość w bieganiu. Zapraszam do śledzenia strony organizatora, gdzie będą się pojawiać informacje odnośnie Legnica Półmaraton 2019. Jako legniczanie bardzo serdecznie polecamy i zapraszamy!

Beata i Marek Drapikowscy, Ambasadorzy Festiwalu Biegów