Przycisk rejestracji na 9. Festiwal Biegowy
Program Imprezy przycisk
Lista startowa przycisk

Najważniejsze Informacje

Festiwal Biegowy

Chociaż trasa Maratonu Lubelskiego nie należy do najłatwiejszych, to przez lata impreza zyskała wiernych sympatyków. Właśnie wystartowały zapisy do siódmej edycji biegu. Uczestnicy niemal tradycyjnie mogą spodziewać się nowego przebiegu trasy. Start za mniej niż 80 dni, ponownie w ramach Ligi Festiwalu Biegowego.
Opublikowane: czw., 21/02/2019 - 14:49
W roku 2019 barwy Festiwalu Biegów reprezentuje ponad 40 nowych miłośników biegania i aktywności fizycznej! Grono Ambasadorów FB powiększyło się w ten sposób do 180 osób. Abyście ich lepiej poznali, prezentujemy Wam sylwetki nowych Ambasadorów. Dziś - Mariusz Pisingas.
Opublikowane: śr., 20/02/2019 - 19:42
Biegające Żabcie to trzyosobowa rodzina z podwarszawskiego Konstancina-Jeziorny (plus jeszcze Babcia i od roku pies), która prawie 4 lata temu wprowadziła w swoje życie aktywność fizyczną. Marzena Parys, Łukasz Bednarczyk i ich córeczka Michalina. Wszystko zaczęło się od Taty Żabci (ma na imię Łukasz), gdy postanowił zrobić niespodziankę i… oświadczyć się Mamie Żabci (o imieniu Marzena). Zaręczyny nie były normalne, gdyż wybranka nie chciała pierścionka. Zażyczyła sobie… rower!
Opublikowane: czw., 14/02/2019 - 19:35
W roku 2019 barwy Festiwalu Biegów reprezentuje ponad 40 nowych miłośników biegania i aktywności fizycznej! Grono Ambasadorów FB powiększyło się w ten sposób do 180 osób. Abyście ich lepiej poznali, prezentujemy Wam sylwetki nowych Ambasadorów. Dziś jest z nami Magdalena Replińska.
Opublikowane: wt., 12/02/2019 - 15:27
W roku 2019 barwy Festiwalu Biegów reprezentuje ponad 40 nowych miłośników biegania i aktywności fizycznej! Grono Ambasadorów FB powiększyło się w ten sposób do 180 osób. Abyście ich lepiej poznali, prezentujemy Wam sylwetki nowych Ambasadorów. Dziś jest z nami Dariusz Cupiał.
Opublikowane: wt., 12/02/2019 - 00:27

Strony

Partnerzy

Sponsor tytularny

Baner Tauron - Sponsor Tytularny Ultramaratonu 64 km

 

Partner Maratonu

Partner Życiowej Dziesiątki

Partner Brubeck Iron Run

                      

Partnerzy Festiwalu

​      

Partner Półmaratonu

konspol​​

 

 

 

Partnerzy Instytucjonalni

Fundacja Sądecka

Patronat "Bieg Polonia dla Niepodległej"

Partnerzy Medialni

Rzeczpospolita Telewizja Polska TVP Sport TVP INFO TVP INFO      w Sieci Wprost do Rzeczy      biegaczki.pl     sportowefakty.wp.pl​​​